Uwzględniając potrzeby naszych Klientów  uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Ośrodek  Ruchu Drogowego we Wrocławiu uruchamia egzaminy na prawo jazdy w soboty 08 i 22 lutego  2020r.

Egzaminy przeprowadzane będą w godzinach od 8.00 do 15.00. Referat  Obsługi Klientów, w tych  dniach,  czynny będzie  w  godzinach od 8.00 do 16.00.

Biuro obsługi klientów Oddziałów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Oleśnicy i Oławie  w tych dniach będzie  nieczynne.

Wszystkich chętnych zapraszamy

 

Uwzględniając potrzeby naszych Klientów uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu uruchamia egzaminy na prawo jazdy w soboty 4, 11 i 25 stycznia 2020r.

Egzaminy przeprowadzane będą w godzinach od 8.00 do 15.00. Referat Obsługi Klientów, w tych dniach, czynny będzie w godzinach od 8.00 do 16.00.

Biuro obsługi klientów Oddziałów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Oleśnicy i Oławie w tych dniach będzie nieczynne.

Wszystkich chętnych zapraszamy

Z inicjatywy Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego powstał film edukacyjny promujący bezpieczeństwo na przejazdach kolejowo-drogowych. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

https://www.youtube.com/watch?v=uYGHbyP2iPo 

Źródło:   https://www.utk.gov.pl/przejazdy

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu zgodnie z zapowiedziami zamieszczonymi na stronie internetowej WORD oraz pisemną informacją przekazaną do stowarzyszeń podmiotów szkolących kandydatów na kierowców przeprowadził w dniu 16 listopada pokaz sprzęgania przyczepy z pojazdem silnikowym w zakresie kategorii C+E i B+E.

Mimo zamieszczenia tej informacji, na naszej stronie internetowej z jedenastodniowym wyprzedzeniem, w pokazie uczestniczył tylko jeden instruktor nauki jazdy.