Uwzględniając potrzeby naszych Klientów  uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Ośrodek  Ruchu Drogowego we Wrocławiu uruchamia egzaminy na prawo jazdy w soboty: 6 i 20 czerwca 2020r.

Egzaminy przeprowadzane będą w godzinach od 8.00 do 15.00. Referat  Obsługi Klientów, w tych  dniach,  czynny będzie  w  godzinach od 8.00 do 16.00.

Uprzejmie informujemy, iż Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu,  z dniem 11 maja 2020 roku, rozpoczyna działalność w zakresie przeprowadzania egzaminów państwowych na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Od dnia 11. maja 2020 r. wznawiają działalność także oddziały terenowe w Oleśnicy oraz Oławie.

Jednocześnie informujemy, iż bez zmian pozostają wszelkie wymogi i obostrzenia dotyczące bezpieczeństwa.

Uprzejmie informujemy, iż Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu,  z dniem 4 maja 2020 roku, rozpoczyna z ograniczeniami działalność w zakresie przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy kat A, A1, A2, AM, C, C+E i D.

W związku z brakiem technicznych możliwości zapewnienia bezpieczeństwa, wznowienie działalności nie dotyczy egzaminów na kat. B prawa jazdy, w związku
z czym Oddziały Terenowe w Oleśnicy i Oławie pozostają zamknięte do odwołania.

Uprzejmie informujemy, iż Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Wrocławiu, z dniem 4 maja 2020 roku, rozpoczyna z ograniczeniami działalność w zakresie szkoleń i kursów, w tym:

 

  •          Szkoleń dla osób kierujących ruchem
  •          Kursów reedukacyjnych w zakresie problematyki przeciwalkoholowej i przeciwdziałania narkomanii
  •          Szkoleń dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego.